koupelny

Kvalitní poslech svých nahrávek v telefonu nebo tabletu si můžete užívat v koupelně i bez sluchátek!

zpivani ve sprse

Pro přímé propojení s telefonem nebo tabletem přes bluetooth stačí miniaturní přijímač bluetooth BTR 205 s integrovaným zesilovačem, který můžete schovat do nábytku nebo třeba nad podhled a nástěnný reproduktor MASK4C-W nebo stropní reproduktor CM608, které jsou odolné proti vodě.

Pokud chcete poslouchat přes wifi připojení (internetová rádia, vaše nahrávky v NAS a pod.), použijte miniaturní přijímač WR205 s integrovaným zesilovačem, který můžete schovat do nábytku nebo třeba nad podhled a nástěnný reproduktor MASK4C-W nebo stropní reproduktor CM608, které jsou odolné proti vodě.

Výběr zdroje, nastavení hlasitosti a další ovládání zvuku z vašeho telefonu nebo tabletu přes bluetooth či wifi připojení obstará volně dostupný software WHD Multiroom Player, ke stažení z App Store nebo Google Play.

Nejlepší poslech bývá při umístění reproduktoru do rohu proti vaně. Reproduktory MASK4C-W se dodávají včetně otočného úchytu k upevnění na stěnu. Do menší koupelny stačí jeden, protože pro stereofonní poslech nelze najít vhodné rozmístění. (Stereofonní výstupy zesilovačů lze zapojit monofonně - do série.)

Potřebujete poradit nebo vytvořit nezávaznou cenovou nabídku?
Kontaktujte nás a naši technici vám rádi zdarma poradí nebo vypracují nezávaznou cenovou nabídku.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.