DL 06-130/T-EN54 Stropní reproduktor 6W bílý IC Audio
Detailní popis produktu
Stropní reproduktor 6W @ 100V dle EN54-24, ocelový zadní kryt, keramická svorkovnice s tepelnou pojistkou dle BS-5839-8, kov, bílý, 180mmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Evakuační reproduktory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.17 kg |
| Barva: | bílá |
| ? Druh: | stropní |
| Impedance: | 0 |
| Jmenovitý výkon pro 100V: | 6W |
| Jmenovitý výkon pro 4-16 ohm: | 0 |
| ? Počet kanálů: | 0 |
| ? Pro připojení na 100V rozvod: | ano |
| Použití: | pro evakuační rozhlas |
| Umístění: | do podhledu |
| Výřez: | 156mm |
| Značka: | IC Audio |
| Jmenovitý výkon: | 6/3/1,5W @ 100V |
| Citlivost: | 74,9dB/1W/4m |
| Frekvenční rozsah: | 104Hz…17kHz |
| Rozměry: | 182mm x 66mm |
| Hmotnost netto: | 1,17 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
