Ozvučení učebny

Ozvučení klasické učebny – čímž nemyslíme "běžnou školní třídu" vybavenou obvykle jedním nástěnným reproduktorem – má vycházet ze snadného ovládání, a to i pro obsluhu bez technického zaměření. Přednášející přijde – připojí požadovaný zdroj signálu – nastaví hlasitost a je připraven.

Jednoduché a ekonomické řešení je postaveno na aktivní sadě reproduktorů s přípojným ovládacím panelem. Připojení stereo zdroje signálu z notebooku, dataprojektoru, CD/DVD přehrávače apod. do přípojného panelu instalovaného u katedry. Nechybí ani vstup pro mikrofon přednášejícího. Snadné ovládání hlasitosti přímo na panelu.

Sestava obsahuje:

ARES5A/B Aktivní set 2ks dvoupásmových reproduktorů, 5,25" woofer. Dvoukanálový výkonový zesilovač 2x40W s integrovaným DSP procesorem, digitální topologie Class-D, volitelný automatický Standby režim, splňuje specifikaci Energy Star. Vstupy 1x stereo symetrický Euroblock + 1x stereo nesymetrický Jack 3,5mm s regulací vstupní citlivosti, 1x vstup RJ45 pro nástěnný ovládací a přípojný panel se vstupy Mic / Jack 3,5mm a Bluetooth (zvl. přísl.), 2x přepínač stereo/mono režimu a Standby režimu, regulace úrovně master hlasitosti + 2pásmové korekce. 

WP205/B Nástěnný vstupní panel pro ARES5A, 1x Mic, 1x stereo Line, černý 

Komplexní řešení a návrh odpovídající požadavkům zákazníka vám rádi zdarma vypracujeme.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.