učebny

Ozvučení klasické učebny má vycházet ze snadného ovládání a to i pro obsluhu bez technického zaměření. Přednášející přijde – připojí požadovaný zdroj signálu – nastaví hlasitost a je hotovo. Jednoduché a ekonomické řešení je postaveno na aktivní sestavě reproduktorů s přípojným ovládacím panelem umístěným u katedry.

MInimální sestava

Vlastnosti systému

Připojení stereo zdroje signálu z notebooku, dataprojektoru, CD/DVD přehrávače apod. do přípojného panelu instalovaného u katedry. Nechybí ani vstup pro mikrofon v případě prezentace. Snadné ovládání hlasitosti přímo na panelu nebo na infračerveném dálkovém ovládání.

 

Typ Popis Počet
SDQ5PIR-BL Aktivní set 2ks 2pásmových reproboxů, 2x30W, IR dálkové ovládání, černý 1
ACPL Dálkový ovládací panel (hlasitost, ON/OFF a lokální vstupy MIC a LINE) pro SDQ5PIR 1

 

Rozšířená sestava

Ozvučení jedné nebo dvou větších učeben vybavených projekčními plátny přináší větší nároky na technické vybavení audio sestavy. Bezesporu jedním z požadavků je dobrá srozumitelnost závislá především na akustickém zatlumení učebny a v neposlední řadě na samotném audio řetězci. Volíme nízkoimpedanční systém nebo aktivní reproduktory s vestavěným zesilovačem.

Vlastnosti systému

Nezávislý stereo systém pro dva samostatné projekční prostory (učebny) s bezdrátovými ovládacími panely – snadná instalace kamkoliv a bez kabeláže (například stůl katedry). Panely disponují volbou ze 4 stereo audio vstupů (počítač, dataprojektor, CD/DVD přehrávač apod.), nastavením hlasitosti linkových vstupů a hlasitosti mixu bezdrátových či drátových mikrofonů. Mikrofony lze libovolně směrovat do jedné, druhé či obou učeben současně, to platí i o zdrojích linkového signálu – lze tak s výhodou rozšířit audiovizuální výuku z jedné učebny do druhé a naopak.

ucebna_b 

Typ Popis Počet
  Bezdrátový mikrofonní set s ručním mikrofonem. 2
PM1122 Stereofonní mixážní předzesilovač, 5 MIC/LINE vstupů s možností phantomového napájení, 4 přepínatelné stereo linkové vstupy, 2 výstupní stereo zóny, možnost různého programu pro obě zóny, vstupy s vlastní tónovou korekcí, regulací zisku a hlasitosti, 4 stupně priority, noise gate, gong, výstup 24V pro nucený poslech, rozmanité možnosti dálkového ovládání prostřednictvím analogových nástěnných panelů, PC interface, rozhraní RS-232 a bezdrátových panelů. 1
PM1122-INT Interface dálkového ovládání pro PM1122 1
PM1122WR Modul bezdrátového přijímače pro PM1122-INT 1
PM1122W-BL Bezdrátový ovládací panel pro PM1122, černý 1
PM1122W-W Bezdrátový ovládací panel pro PM1122, bílý 1
OVO8P-BL Aktivní dvoupásmový reproduktor jako monitor se střední hlasitostí k zavěšení nebo postavení na rovnou plochu, 8" basový reproduktor (bas-reflex) a 1" výškový reproduktor, výkon 60W RMS, symetrický linkový vstup a výstup (XLR), nesymetrický vstup a výstup (CINCH), separátní regulace pro hlasitost, basy a výšky, indikace přebuzení (CLIP), skříň z ABS, přiložené úchyty pro snadnou montáž na stěnu (včetně do rohu místnosti), černý. 2
OVO8P-W Aktivní dvoupásmový reproduktor jako monitor se střední hlasitostí k zavěšení nebo postavení na rovnou plochu, 8" basový reproduktor (bas-reflex) a 1" výškový reproduktor, výkon 60W RMS, symetrický linkový vstup a výstup (XLR), nesymetrický vstup a výstup (CINCH), separátní regulace pro hlasitost, basy a výšky, indikace přebuzení (CLIP), skříň z ABS, přiložené úchyty pro snadnou montáž na stěnu (včetně do rohu místnosti), bílý. 2

 

Potřebujete sestavu upravit nebo vytvořit nezávaznou cenovou nabídku?
Kontaktujte nás a naši technici vám rádi zdarma sestavu upraví dle vašich potřeb nebo vypracují nezávaznou cenovou nabídku.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.