Ozvučení učebny

Ozvučení klasické učebny – čímž nemyslíme "běžnou školní třídu" vybavenou obvykle jedním nástěnným reproduktorem – má vycházet ze snadného ovládání, a to i pro obsluhu bez technického zaměření. Přednášející přijde – připojí požadovaný zdroj signálu – nastaví hlasitost a je připraven.

Jednoduché a ekonomické řešení je postaveno na aktivní sadě reproduktorů s přípojným ovládacím panelem. Připojení stereo zdroje signálu z notebooku, dataprojektoru, CD/DVD přehrávače apod. do přípojného panelu instalovaného u katedry. Nechybí ani vstup pro mikrofon přednášejícího. Snadné ovládání hlasitosti přímo na panelu.

OZVUČENÍ UČEBNY

Sestava obsahuje:

LX523/W Set 2ks třípásmových reproduktorů 2x40W, regulace úrovně + 2pásmové korekce, bílý
Aktivní set 2ks třípásmových reproduktorů 2x40W pro použití v kombinaci s nástěnným přípojným a ovládacím panelem WP523 (zvl. přísl.), magneticky stíněné, osazení 5,25"+1"+0,75"- 1ks aktivní se 2 zesilovači + 1ks pasivní vč. propojovacího kabelu, vstup RJ45 pro připojení panelu WP523 přes kabel Cat5 do vzdálenosti až 500m, regulace úrovně + 2pásmové korekce, bílý

WP523/W Nástěnný přípojný panel, 1x vstup Mic + 1x vstup stereo RCA, bílý
Nástěnný přípojný panel, 1 symetrický vstup pro mikrofon a 1x stereo linkový vstup s konektory CINCH, separátní nastavení úrovně pro mikrofon a zdroj hudby s indikací přebuzení, otočný potenciometr pro celkovou hlasitost, bílý.

M67 Vokální dynamický drátový mikrofon s vypínačem
Vokální dynamický drátový mikrofon s vypínačem, -75dB, směrový - superledvina, dynamický, 300 ohmů

Komplexní řešení a návrh odpovídající požadavkům zákazníka vám rádi zdarma vypracujeme.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.