Ozvučení tělocvičny

Požadavek na ozvučení tělocvičny je zřejmý – reprodukce hudby a průvodního slova cvičícího. Tělocvična bývá obecně málo zatlumeným prostorem, proto je nutné dbát alespoň základních zásad při instalaci reproduktorů. Velkou chybou bývá směrování reproduktorů proti oknům, kdy dochází k nechtěným odrazům. Optimální jsou kvalitní dvoupásmové reprosloupy, umístěné v rozích kratší stěny.

Zdrojem hudby v ilustrační sestavě je multimediální přehrávač s CD, USB, SD slotem a FM tunerem. Mixážní zesilovač je vybaven vstupem pro přijímač náhlavního bezdrátového mikrofonu.

Sestava obsahuje:

COM108 Mixážní zesilovač 80W @ 100V nebo 4 ohmy
Kompaktní rozhlasová ústředna s mixážním zesilovačem 80W @ 100V nebo 4 ohmy (RMS), digitální topologie Class-D s vysokou účinností přes 80%, spínaný zdroj, integrovaná procesorem řízená ochrana proti zkratu, přehřátí a DC napětí. 1x nesymetrický stereo vstup Jack 3,5mm na čelním panelu / RCA na zadním panelu, 1x symetrický vstup Mic/Line Euroblock na zadním panelu. Frekvenční rozsah 20Hz-20kHz @ ±3dB, odstup S/N >90dB, THD+N <0,5%. Na čelním panelu regulace úrovně nezávisle pro každý vstup, regulace Master úrovně, tónové korekce, 4stupňová LED indikace vybuzení a stavu. Na zadním panelu nastavení zisku jednotlivých vstupů, spínač režimu priority a spínač phantomového napájení vstupu Mic/Line, výstupní konektor Euroblock, logický vstup pro umlčení. Rozměry (ŠxVxH) 217.5x43.7x300mm, hmotnost 3kg.

LINO10/B Sloupový reproduktor dvoupásmový, 10x2"/1", černý
Sloupový reproduktor dvoupásmový, 10x2"/1", 40W @ 100V, hliník, černý

Komplexní řešení a návrh odpovídající požadavkům zákazníka vám rádi zdarma vypracujeme.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.