Clockaudio C 007-RF Miniaturní vestavný mikrofon s předzesilovačem, RF filtr, černý
Detailní popis produktu
Miniaturní kondenzátorový mikrofon pro zapuštění do stropu, černý. Součástí dodávky předzesilovač pro phantomové napájení 9-48V vybavený RF filtrem pro eliminaci rušení z mobilních telefonů a jiných zařízení pracujících v pásmu GSM 800-1200MHz. Frekvenční rozsah 50Hz-18kHz @ ±3dB, citlivost -37,5dB @ 1kHz (0dB=1V/Pa), impedance 200 Ohmů, max. SPL 120dB, max. zkreslení THD <1%, odstup S/N 68dB(A).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kondenzátorové mikrofony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Barva: | 0 |
| ? Druh: | 0 |
| Impedance: | 0 |
| Jmenovitý výkon pro 100V: | 0 |
| Jmenovitý výkon pro 4-16 ohm: | 0 |
| ? Počet kanálů: | 0 |
| ? Pro připojení na 100V rozvod: | 0 |
| Použití: | 0 |
| Umístění: | 0 |
| Výřez: | 0 |
| Značka: | CLOCKAUDIO |
| Frekvenční rozsah: | 50 Hz - 18 kHz |
| Rozměry: | 20mm x 25mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
