OCTAGON-100T Tlakový reproduktor 100W šedý ELKO
Detailní popis produktu
2-pásmový hudební tlakový reproduktor 100W @ 100V, citlivost 105dB @ 1W/1m, max. SPL 125dB @ 1m, frekvenční rozsah 70Hz-20kHz, velkoformátový zvukovod s širokým vyzařovacím úhlem 147° @ 2kHz, K dispozici data pro akustický simulační SW EASE ověřená nezávislou autoritou. Provedení pro trvalou venkovní instalaci, tělo ABS plast odolávající UV záření, montážní konzola kov, rozměry (ŠxVxH) 355x355x290mm, hmotnost 4,9kg, barva šedá.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tlakové reproduktory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.9 kg |
| Barva: | šedá |
| ? Druh: | tlakový |
| Impedance: | 0 |
| Jmenovitý výkon pro 100V: | 100W |
| Jmenovitý výkon pro 4-16 ohm: | 0 |
| ? Počet kanálů: | 0 |
| ? Pro připojení na 100V rozvod: | ano |
| Použití: | 0 |
| Umístění: | 0 |
| Značka: | ELKO |
| Citlivost: | 125 dB (1m) / 105 dB (1W/1m) |
| Frekvenční rozsah: | 70 Hz - 20 kHz |
| Rozměry: | 290mm x 355mm x 355mm |
| Hmotnost netto: | 4,9 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
