TR3120 Transformátor 120W 100V AUDAC
Detailní popis produktu
Toroidal audio line transformer 120W 100VDoplňkové parametry
| Kategorie: | Transformátory |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 2.45 kg |
| EAN: | 5414795010222 |
| Barva: | 0 |
| ? Druh: | 0 |
| Impedance: | 0 |
| Jmenovitý výkon pro 100V: | 0 |
| Jmenovitý výkon pro 4-16 ohm: | 0 |
| ? Počet kanálů: | 0 |
| ? Pro připojení na 100V rozvod: | ano |
| Použití: | 0 |
| Umístění: | 0 |
| Značka: | AUDAC |
| Jmenovitý výkon: | 120W |
| Rozměry: | 105mm x 105mm x 65mm |
| Hmotnost netto: | 2,42 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
