SLS-3 Zesilovač pro indukční smyčku Univox
Detailní popis produktu
Duální zesilovač 2v1 pro složenou indukční smyčku s fázovým posunem, výstupní napětí 38Vpp, výstupní proud 2x6Arms / 2x15App při řečovém signálu EHIMA. 1x symetrický vstup Mic/Line s konektorem XLR + volitelným řečovým filtrem a phantomovým napájením, 1x symetrický vstup 100V/50V//Line s konektorem Phoenix + volitelným řečovým filtrem a funkcí VOX, 1x nesymetrický vstup Line s konektory RCA / Phoenix. Zdvojený výkonový výstup pro smyčky Master / Slave s fázovým posunem 0° / 90°, 1x zesílený výstup pro 10W odposlechový reproduktor, 1x sluchátkový výstup Jack 3,5mm. Korekce ztrát v kovech MLC s volitelnou frekvencí 100/500/1k/2kHz a nastavitelnou strmostí od 0 do 4dB/okt., automatická regulace zesílení Dual-Action AGC, integrovaný generátor testovacího signálu a diagnostické funkce pro dohled nad zesilovačem i připojenou smyčkou, 4stupňová LED indikace vybuzení nezávisle pro vstupy a výstup. Provedení pro volně stojící instalaci, nástěnnou instalaci nebo vestavbu do 19" racku (1HU), 19" úchyty součástí dodávky. Rozměry (ŠxVxH) 430x44x150mm, hmotnost 1,9kg. Záruka 5 let.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zesilovače pro indukční smyčku |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| Barva: | 0 |
| ? Druh: | 0 |
| Impedance: | 0 |
| Jmenovitý výkon pro 100V: | 0 |
| Jmenovitý výkon pro 4-16 ohm: | 0 |
| ? Počet kanálů: | 0 |
| ? Pro připojení na 100V rozvod: | 0 |
| Použití: | 0 |
| Umístění: | 0 |
| Značka: | Univox |
| Jmenovitý výkon: | 38Vpp a 2x6A RMS |
| Citlivost: | -55dBu…+20dBu |
| Frekvenční rozsah: | 75Hz…6,8kHz |
| Rozměry: | 150mm x 430mm x 44mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
