Clockaudio C 007WLL Miniaturní vestavný mikrofon s předzesilovačem, linkový výstup
Detailní popis produktu
Miniaturní kondenzátorový mikrofon pro zapuštění do stropu, bílý. Součástí dodávky předzesilovač s linkovou výstupní úrovní. Vyžaduje externí napájení 24VDC.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kondenzátorové mikrofony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Barva: | 0 |
| ? Druh: | 0 |
| Impedance: | 0 |
| Jmenovitý výkon pro 100V: | 0 |
| Jmenovitý výkon pro 4-16 ohm: | 0 |
| ? Počet kanálů: | 0 |
| ? Pro připojení na 100V rozvod: | 0 |
| Použití: | 0 |
| Umístění: | 0 |
| Výřez: | 0 |
| Značka: | CLOCKAUDIO |
| Frekvenční rozsah: | 50 Hz - 20 kHz |
| Rozměry: | 20mm x 25mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
