Audac NWP220/W Nástěnný terminál Dante, 2x vstup XLR, 1x stereo Bluetooth, DSP, PoE, bílý
Související produkty
Detailní popis produktu
Nástěnný terminál Dante/AES67 s integrovaným digitálním mixerem pro připojení, úpravu a mixování audio vstupů a výstupů přes LAN. 2x symetrický vstup XLR s přepínatelnou citlivostí Mic/Line a volitelným phantomovým napájením 48V, 1x stereo rozhraní Bluetooth s možností nastavení uživatelského ID, 1x rozhraní Dante (4x4 kanály). Integrovaný DSP matrix-mixer řiditelný přes LAN, 8 vstupů x 4 výstupy, pro každý lokální vstup k dispozici automatická regulace úrovně, noise-gate a 7pásmový parametrický ekvalizér. Napájení PoE. Barva bílá.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přípojné panely |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5414795046849 |
| Barva: | 0 |
| ? Druh: | 0 |
| Impedance: | 0 |
| Jmenovitý výkon pro 100V: | 0 |
| Jmenovitý výkon pro 4-16 ohm: | 0 |
| ? Počet kanálů: | 0 |
| ? Pro připojení na 100V rozvod: | 0 |
| Použití: | 0 |
| Umístění: | 0 |
| Výřez: | 0 |
| Značka: | AUDAC |
| Rozměry: | 80mm x 80mm x 55,4mm |
| Výřez: | 46,9mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
