CS1000S/W Stropní basový reproduktor 10" bílý AUDAC
Detailní popis produktu
Vestavný subwoofer 10", 200/100W @ 8 Ohm, max. SPL 108dB @ 1m, frekvenční rozsah 50-250Hz @ ±3dB / 28-300Hz @ -10dB, integrovaný pasivní crossover 250Hz. Materiál šasi ABS, krycí mřížka lakovaný hliník, impregnovaná membrána, vhodný pro instalaci do prostředí se zvýšenou vlhkostí. Rozměry (ŠxVxH) 304x304x104mm, instalační otvor 270x270mm, součástí dodávky kovový rámeček pro roznesení hmotnosti, hmotnost 3,6kg, bílýDoplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní, podhledové a vestavné reproduktory |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 3.92 kg |
| EAN: | 5414795009608 |
| Barva: | bílá |
| ? Druh: | širokopásmový |
| Impedance: | 8 ohmů |
| Jmenovitý výkon pro 100V: | 0 |
| Jmenovitý výkon pro 4-16 ohm: | 0 |
| ? Počet kanálů: | 0 |
| ? Pro připojení na 100V rozvod: | 0 |
| Použití: | 0 |
| Umístění: | do podhledu |
| Výřez: | 270mm |
| Značka: | AUDAC |
| Jmenovitý výkon: | 400 W (peak) / 200 W (program) / 100 W (RMS/AES) |
| Citlivost: | 108 dB (1m) |
| Frekvenční rozsah: | 28 Hz - 300 Hz (-10 dB) / 50 Hz - 250 Hz (± 3 dB) |
| Rozměry: | 304mm x 304mm x 104mm |
| Výřez: | 95mm |
| Hmotnost netto: | 3,6 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
